שליחות חד פעמית – לקוח מזדמן

כחלק משירותיה הכוללים, הראל שליחויות מספקת עבור עסקים גם משלוחים חד פעמיים ומזדמנים. מדובר בשירות הניתן לכל בית עסק ללא התחייבות, באופן חד פעמי, עבור משלוחים, צרכים ובקשות אחרות. שירותינו מסופקים על הצד המקצועי והטוב ביותר, באותה הרמה ממנה נהנים לקוחות קבועים של החברה.

להיענות לצרכים חד פעמיים

לאור התמחותנו בשירותי שליחויות, אנו מודעים לעובדה שלא כל בית עסק נדרש לשליחויות על בסיס קבוע. חלק מבתי העסק נדרשים לשליחויות מזדמנות וחד פעמיות עבור חבילות, מסמכים, מכתבים, או כל פריט אחר שנדרש להגיע ליעדו במועד בידיים מקצועיות. מתוך הבנת צרכיו של פלח השוק אנו מציעים ללקוחות עסקים מזדמנים שירותי שליחויות מקצועיים ואמינים ללא התחייבות, ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

מקצועיות ואמינות מעל הכול

משלוח חד פעמי עם חברת משלוחים דורש מכם לבחור בחברה אמינה ואיכותית, שלמרות שאין עימה קשרי עבודה קבועים אתם יכולים להפקיד בידיה בבטחה את המשלוח שלכם. זהו בדיוק השירות שהראל שליחויות מציעה לכם. חברתנו חרטה על דגלה לספק שירותים כוללים הטובים ביותר לכל סוגי הלקוחות שעימה היא עובדת, בין אם מדובר בלקוח קבוע או בלקוח חד פעמי. הינכם מוזמנים לפנות אלינו בכל צרכי השליחויות המזדמנים והחד פעמיים, ואנו נשמח לספק לכם שירות מיידי, אמין ומקצועי לשביעות רצונכם המלאה.

ליצירת קשר והזמנות ניתן להתקשר לטלפון: 072-3943869
או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם תוך מספר דקות.