שליחויות עבור חנויות אינטרנט

מחפשים דרך יעילה לשליחת מוצרי החנות שלכם אל לקוחות העסק או החברה? רוצים לחסוך בעלויות השליחות, לחסוך בזמן, לקצר תהליכים, אך כל זאת, מבלי שתאלצו להתפשר על האיכות ועל המקצועיות?

שליחות בהתאמה מלאה

בהראל שליחויות אנו מציעים לכם פתרונות בהתאמה מלאה, כדי לאפשר לכם להגיע לכמה שיותר לקוחות ובעיקר כדי שתוכלו לספק להם את המוצרים שהוזמנו במהירות האפשרית. חברת הראל, המתמחה בביצוע שליחויות עבור חנויות אינטרנטיות ועובדת מול חברות קטנות וגדולות כאחד, משתמשת בטכנולוגיות חדשניות, לרבות טכנולוגית API, המאפשרת את קבלת הזמנת השליחות באופן אוטומטי כבר עם ביצוע ההזמנה באתר. אם יש לכם חנות אינטרנטית דרכה ניתן לרכוש מוצרים שונים, ברגע הזמנת המוצר, אנו בהראל, מקבלים התראה מיידית על כך, המגיעה ישירות אל מערכת השליחויות שלנו. שיטה זו חוסכת לכם זמן יקר, עוזרת לכם להתנהל נכון וחכם יותר, ובעיקר – מאפשרת ללקוח שלכם לקבל את המוצר שהזמין בתוך פרק זמן קצר ובהתאם לתקנות האתר. המערכת שלנו שומרת את נתוני ההזמנות שבוצעו, מאפשרת מעקב אונליין אחרי כל הזמנה והזמנה וכן בחינת היסטוריית ההזמנות בהתאם לצורך.

מקצועיות, שירות אדיב ומענה מהיר!

אנו מציעים לכם שירות אדיב ומקצועי, מענה מהיר ויעיל, עמידה בלוחות זמנית וגמישות מרבית בהתאם לצורך. וכל זאת, לצד הקפדה רבה על בטיחות ועל שמירת תכולת המשלוח. שירותי המשלוחים שלנו ניתנים במחירים הוגנים ונוחים מאד, המתאימים לכל כיס ולכל תקציב.

ליצירת קשר והזמנות ניתן להתקשר לטלפון: 072-3943869
או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם תוך מספר דקות.