הצמדת שליחים

הראל שליחויות מציעה ללקוחותיה שירותי הצמדת שליחים. מדובר בשירות ייחודי של החברה  המאפשר להצמיד שליח מקצועי עם אופנוע חדיש ללקוח מסוים, שאליו השליח כפוף ועבורו הוא עובד. השליח מבצע עבור הלקוח את כל השליחויות הנדרשות בכל היקף, כמות ורמה.

השכרת שירותי משלוחים

כאשר אתם מצמידים אליכם שליח שלנו, אתם למעשה שוכרים אותו מאיתנו לשעות פעילות מוגדרות, וזאת עבור הוצאה חודשית קבועה מראש. תמורת סכום זה אתם מקבלים שליח עם אופנוע  המתפקד בפועל כמו כל עובד אחר של העסק. יחד עם זאת, עדיין מדובר בעובד שלנו ואנו אחראיים עליו ועל כל הוצאות החזקת האופנוע שברשותו. מעבר לכך במסגרת שעות הפעילות של הצמדת השליח, הוא יבצע עבורכם כל בקשת שליחויות הנחוצה לכם. זאת מאחר שבשירות הצמוד אתם לא מוגבלים בכמות, סוג, היקף ורמת המשלוחים שהשליח מעביר.

שירות משלוחים צמוד משלכם

יש לכם חודש עמוס? נדרשים לשירות משלוחים אינטנסיבי? אינכם מעוניינים לבזבז זמן על הזמנת שירותי משלוחים והמתנה לשליח פנוי? אם כך, שירותי הצמדת השליחים שלנו הם בדיוק מה שנחוץ לכם. עבורכם. השירות הייחודי והמהפכני ייעל את עבודת העסק, יחסוך בהוצאותיו ויספק לכם את הפתרון המיטבי עבור צרכי השליחויות השוטפים שלכם.

ליצירת קשר והזמנות ניתן להתקשר לטלפון: 072-3943869
או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם תוך מספר דקות.